Hopp til innhold
Hopp til lokal navigasjon
Hopp til global navigasjon
Hopp til kontakt info
NORGES TEKNISK-NATURVITENSKAPELIGE UNIVERSITET

Lokal navigasjon

  Fakultet for samfunnsvitenskap og teknologiledelse
Norsk senter for barneforskning

NavnEpost adresseTittelTelefon
Abebe, Tatek tatek.abebe@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 96247
41554327
Buckingham, David d.buckingham@ioe.ac.uk Professor II (735) 96240
Ekberg, Karin karin.ekberg@svt.ntnu.no Seniorkonsulent (735) 96244
Ekberg, Karin karin.ekberg@svt.ntnu.no Seniorkonsulent (735) 96244
Ersfjord, Ellen ellen.ersfjord@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 96318
Gaini, Firouz firouz.gaini@svt.ntnu.no Postdoktor (735) 96213
Hellem, Line line.hellem@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 96357
James, Allison allison.james@sheffield.ac.uk Professor II (735) 96240
Johansen, Vegard vegard.johansen@svt.ntnu.no Postdoktor (735) 96238
90743388
Kassa, Sophia C sophia.kassa@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 96215
45546051
Kjørholt, Anne Trine anne.trine.kjorholt@svt.ntnu.no Professor (735) 96241
91897607
Nilsen, Randi Dyblie randi.nilsen@svt.ntnu.no Professor (735) 96248
Phiri, Douglas Tendai douglas.phiri@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 96367
Qamar, Azher H. azher.hameed.qamar@svt.ntnu.no PhD stipendiat (735) 96367
Rogers, Barbara barbara.rogers@svt.ntnu.no Kontorsjef (735) 96240
40018338
Smørholm, Sesilie sesilie.smorholm@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 96215
97766929
Takahashi, Mayumi mayumi.takahashi@svt.ntnu.no PhD stipendiat (735) 96318
Tingstad, Vebjørg vebjorg.tingstad@svt.ntnu.no Professor (735) 96249
Ursin, Marit marit.ursin@svt.ntnu.no Postdoktor (735) 96360

NTNU, 7491 Trondheim, tlf. 73 59 50 00. Kontakt oss
Ansvarlig redaktør: Informasjonssjef NTNU