Hopp til innhold
Hopp til lokal navigasjon
Hopp til global navigasjon
Hopp til kontakt info
NORGES TEKNISK-NATURVITENSKAPELIGE UNIVERSITET

Lokal navigasjon

  Fakultet for samfunnsvitenskap og teknologiledelse
Psykologisk institutt

NavnEpost adresseTittelTelefon
kristine.viddal@samfunn.ntnu.no   (735) 97478
magnus.alm@svt.ntnu.no   (735) 41416672
anton.oettl@svt.ntnu.no   (735) 91895
magnus.holth@svt.ntnu.no   (735) 50249
paul.stern@svt.ntnu.no Professor II
arne.vikan@svt.ntnu.no Professor emeritus (735) 47834830
trond.grontvedt@svt.ntnu.no   (735) 97496
Agyei, Seth Bonsu seth.bonsu.agyei@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 50249
Almåsbakk, Hans hans.almasbakk@ntnu.no Overingeniør (735) 51726
Amundsen, Tore tore.amundsen@svt.ntnu.no Kontorsjef (735) 91970
92095225
Appoh, Lily lily.appoh@svt.ntnu.no   (735) 91655
Bahl, Nina Kavita Heggen nina.bahl@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 51362
Behne, Dawn dawn.behne@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 91978
Bendixen, Mons mons.bendixen@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 97484
97504635
Berg, Bente bente.berg@svt.ntnu.no Professor (735) 91968
48296688
Biegler, Robert robert.biegler@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 51109
91897435
Bjørgen, Ivar Arnljot ivar.bjorgen@svt.ntnu.no Professor emeritus (735) 91969
Brevik, Lise lise.brevik@svt.ntnu.no Lærling (735) 91960
Brubakk, Katrin Glatz katrin.glatz.brubakk@svt.ntnu.no Universitetslektor (735) 97477
Buran, Britt britt.buran@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 97407
Christensen, Bente bente.christensen@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 91574
Christensen, Marit marit.christensen@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 91976
Drottz Sjøberg, Britt-Marie brittds@svt.ntnu.no Professor (735) 97485
Englund, Kjellrun T. kjellrun.englund@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 90569
92442089
Engum, Bjørnar bjornar.engum@svt.ntnu.no Psykolog (735) 97899
Fiskum, Charlotte charlotte.fiskum@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97933
Flaten, Magne Arve magne.a.flaten@svt.ntnu.no Professor/Instituttleder (735) 97468
41047378
Flaten, Magne Arve magne.a.flaten@svt.ntnu.no Professor/Instituttleder (735) 97468
41047378
Gabriel, Ute ute.gabriel@svt.ntnu.no Professor (735) 91778
Giæver, Fay fay.giaver@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 98253
Hagen, Ingunn ingunn.hagen@svt.ntnu.no Professor (735) 91882
Hagen, Roger roger.hagen@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 96655
Halvorsen, Joar Øveraas joar.halvorsen@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97811
Hammer, Tove Helland tove.helland.hammer@ntnu.no Professor II
Helgemo, Bjørg bjorg.helgemo@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 90982
Hestad, Knut knut.hestad@svt.ntnu.no Professor II (735) 50493
Hjemdal, Odin odin.hjemdal@svt.ntnu.no Professor (735) 97889
Hollup, Stig stig.hollup@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 50251
Horntvedt, Lise Akersveen lise.horntvedt@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 96835
Houweling, Sanne sanne.houweling@svt.ntnu.no Postdoktor (735) 97887
Ian, Elena elena.ian@ntnu.no Stipendiat (735) 97897
Iversen, Anne anne.iversen@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 97481
Jacobsen, Karl karl.jacobsen@svt.ntnu.no Professor (735) 50426
Johannesen, Berit Overå berit.johannesen@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 50869
Johansen, Ragnhild ragnhild.johansen@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97693
Johansen, Terje terje.johansen@svt.ntnu.no Rådgiver (735) 90957
91551880
Johnsen, Nina Wold nina.johnsen@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 91908
Jordanger, Vegar jordange@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97894
Kennair, Leif Edward Ottesen leif.edward.kennair@svt.ntnu.no Professor (735) 91956
90557004
Klempe, Hroar hroar.klempe@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 90956
91897523
Klöckner, Christian christian.klockner@svt.ntnu.no Professor (735) 91977
Knudsen, Tom tom.knudsen@svt.ntnu.no Overingeniør (735) 91884
91897521
Koen, Unni Chr. Skrede unni.skrede@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 90958
Koushan, Ingunn ingunn.koushan@svt.ntnu.no Testtekniker (735) 50492
Krekling, Sturla sturla.krekling@svt.ntnu.no Professor emeritus (735) 90966
Kropotov, Yury yury.kropotov@svt.ntnu.no Professor II (735) 97693
Kuhn, Elisabeth elisabeth.kuhn@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 91895
Lajunen, Timo Juhani timo.lajunen@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 50865
Langen, Even Hånes even.langen@svt.ntnu.no Lærling (735) 97489
47834390
Langvik, Eva eva.langvik@svt.ntnu.no Universitetslektor (735) 50738
Lau, Bjørn bjorn.lau@afi.no Professor II (735) 93425287
Laumann, Karin karin.laumann@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 90993
Lofstad, Grete Elisabeth elisabeth.lofstad@svt.ntnu.no Universitetslektor (735) 90992
Lorentz, Kathrine kathrine.lorentz@svt.ntnu.no Universitetslektor (735) 90293
Lorentz, Kathrine kathrine.lorentz@svt.ntnu.no Universitetslektor I (735) 90293
Mehmetoglu, Mehmet mehmet.mehmetoglu@svt.ntnu.no Professor (735) 97497
Milch, Vibeke vibeke.milch@svt.ntnu.no Universitetslektor (735) 91979
Moen, Lisbet lisbet.moen@svt.ntnu.no Testtekniker (735) 50492
45662350
Moss, Sigrun Marie sigrun.marie.moss@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 90227
Munkejord, Keith keith.munkejord@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 98286
Myhre, Randi Helen randi.helen.myhre@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 91960
Nardot, Georgie georgie.nardot@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 97406
Nayum, Alim alim.nayum@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97896
Nilsen, Linn Hege linn.h.nilsen@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 97467
Nordahl, Hans hans.nordahl@svt.ntnu.no Professor (735) 98292
Nordbotn, Merete merete.nordbotn@svt.ntnu.no Universitetslektor
Nordvik, Hilmar hilmar.nordvik@svt.ntnu.no Professor emeritus (735) 90966
Pfuhl, Gerit gerit.pfuhl@svt.ntnu.no Postdoktor (735) 97892
Prugsamatz, Sunita sunita.prugsamatz@svt.ntnu.no Postdoktor (735) 50364
94247597
Rasmussen, Martin martin.rasmussen@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97893
Rasmussen, Kirsten kirsten.rasmussen@svt.ntnu.no Professor (735) 97833
Reinfjell, Trude trude.reinfjell@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 97693
Reitan, Eli Rones eli.rones.reitan@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 91974
Ringdal, Gerd Inger gerd.inger.ringdal@svt.ntnu.no Professor (735) 97486
Rostad, Ingrid Steen ingrid.steen.rostad@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97495
Rundmo, Torbjørn torbjorn.rundmo@svt.ntnu.no Professor (735) 91656
Ryum, Truls truls.ryum@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 97892
41608735
Raaum, Irene irene.raaum@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 90532
Saksvik, Per Øystein per.saksvik@svt.ntnu.no Professor (735) 50330
Saksvik-Lehouillier, Ingvild ingvild.saksvik.lehouillier@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 50864
Sigmundsson, Hermundur hermundurs@svt.ntnu.no Professor (735) 90617
Skaug, Silje silje.skaug@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97465
Solem, Stian stian.solem@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 50493
Steinsbekk, Silje silje.steinsbekk@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 97933
Stiles, Tore tore.stiles@svt.ntnu.no Professor (735) 97898
Storsveen, Gry Therese gry.therese.storsveen@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 97426
Straume, Lisa Vivoll lisa.vivoll.straume@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 91996
Sveen, Trude Hamre trude.hamre.sveen@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 91971
Svendsen, Birgit birgit.svendsen@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 97796
Sætren, Gunhild Birgitte gunhild.saetren@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97881
Thun, Sylvi sylvi.thun@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97480
Van der Meer, Audrey audrey.meer@svt.ntnu.no Professor (735) 50249
Van der Weel, Ruud ruud@svt.ntnu.no Professor (735) 90614
91897522
Vedeler, Dankert dankert.vedeler@ntnu.no Førsteamanuensis emeritus (735) 98291
Vogel, Patrick A. patrickv@svt.ntnu.no Professor (735) 50425
48220422
Weider, Siri siri.weider@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 50864
Wells, Adrian adrian.wells@manchester.ac.uk Professor II (735) 91958
Wichstrøm, Lars lars.wichstrom@svt.ntnu.no Professor (735) 90741
91897856
Wold, Thomas thomas.wold@svt.ntnu.no Universitetslektor (735) 98286
99506289
Aalmo, Vibeke vibeke.aalmo@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 97991
Aarseth, Jon jon.aarseth@svt.ntnu.no Universitetslektor (735) 92003

NTNU, 7491 Trondheim, tlf. 73 59 50 00. Kontakt oss
Ansvarlig redaktør: Informasjonssjef NTNU