Hopp til innhold
Hopp til lokal navigasjon
Hopp til global navigasjon
Hopp til kontakt info
NORGES TEKNISK-NATURVITENSKAPELIGE UNIVERSITET

Lokal navigasjon

  Fakultet for samfunnsvitenskap og teknologiledelse
Institutt for sosialt arbeid og helsevitenskap

NavnEpost adresseTittelTelefon
Anthun, Kirsti Sarheim kirsti.sarheim@svt.ntnu.no Postdoktor (735) 90225
Berg, Berit berit.berg@svt.ntnu.no Professor (735) 92556
98291182
Berge, Sigrid Slettebakk sigrid.berge@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 91943
Espnes, Geir Arild geirae@svt.ntnu.no Professor (735) 91768
90165153
Gjeitnes, Kirsti kirsti.gjeitnes@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 91863
Helgetun, Hallgerd Hoff hallgerd.hoff.helgetun@svt.ntnu.no Kontorsjef (735) 95757
Hjelmeland, Heidi heidi.hjelmeland@svt.ntnu.no Professor (735) 91883
Innstrand, Siw Tone siw.tone.innstrand@svt.ntnu.no Professor (735) 97450
99234899
Johannessen, Hege Holth hege.johannessen@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 90228
97723144
Kermit, Patrick Stefan patrick.s.kermit@samfunn.ntnu.no Professor (735) 91926
Kiik, Riina riina.kiik@svt.ntnu.no Professor (735) 90737
Kristiansen, Kristjana kristjanak@svt.ntnu.no Professor (735) 91714
92811212
Kvande, Marianne Nilsen marianne.n.kvande@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 90234
92439816
Lindström, Bengt bengt.lindstrom@svt.ntnu.no Professor (735) 91762
Løhre, Audhild audhild.lohre@svt.ntnu.no Postdoktor (735) 90223
Lønning, Moa Nyamwathi moa.n.lonning@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 98384
Nicolaisen, Helene F. helene.nicolaisen@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 90226
99244612
Ottesen, Toril toril.ottesen@svt.ntnu.no Førstekonsulent (735) 98162
92440091
Page, Alexander Gamst alexander.page@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 90337
Paulsen, Veronika veronipa@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 91927
97073357
Skjefstad, Nina nina.skjefstad@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 97616
Skolbekken, John-Arne john-arne.skolbekken@svt.ntnu.no Professor (735) 50643
Solbjør, Marit marit.solbjor@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 90220
Svendsen, Stina stina.svendsen@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 96836
Tronvoll, Inger Marii inger.tronvoll@svt.ntnu.no Førsteamanuensis (735) 91929
Tøssebro, Jan jant@svt.ntnu.no Professor (735) 91720
90954123
Ulvesten, Monica monica.ulvesten@svt.ntnu.no Sekretær (735) 91925
Valenta, Marko marko.valenta@svt.ntnu.no Professor (735) 91542
Vist, Gunnhild gunnhild.vist@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 90318
Ytterhus, Borgunn borgunn.ytterhus@svt.ntnu.no Professor (735) 91473
Østvik, Jørn jorn.ostvik@svt.ntnu.no Stipendiat (735) 51084
92488789

NTNU, 7491 Trondheim, tlf. 73 59 50 00. Kontakt oss
Ansvarlig redaktør: Informasjonssjef NTNU